Personel Daire Başkanlığı

03/12/2014 Tarihli Hürriyet Gazetesinde ve 06/12/2014 Tarihli Resmi Gazetede Yayımlanan Öğretim Üyesi İlanı

03/12/2014 14:25:45 - 08/12/2014 14:25:45 - 7858 Okunma

Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğünden:

    Üniversitemiz birimlerinde açık bulunan ve aşağıda anabilim dalları ile unvan ve koşulları belirtilen kadrolara 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerine göre öğretim üyeleri alınacaktır.

    Başvurular ilanın yayımından itibaren 15 gün içinde aşağıdaki açıklamalar doğrultusunda Doçent kadrolarına başvuracaklar Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına; Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracaklar ise ilgili Birimlere şahsen yapılacaktır.

    Doçent kadrosuna başvuracak adaylar, başvuracakları anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri üç adet fotoğraf, doçentlik belgesi, nüfus cüzdan sureti, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomalarının fotokopileri, askerlik durum belgesi fotokopisi, özgeçmiş, yayın listesi (başlıca araştırma eseri belirtilecek) ve yayınlarını kapsayan dosyalarını 4 takım dosya halinde ve ayrıca 4 adet CD ortamında vereceklerdir.

    Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adaylar, başvuracakları anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri 3 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, doktora belgesi, lisans, yüksek lisans diploma fotokopileri, yabancı dil belgesi, askerlik durum belgesi, özgeçmiş, yayın listesiyle bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya halinde ve ayrıca 4 adet CD ortamında vereceklerdir.

Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış olması gereklidir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

 

SON BAŞVURU TARİHİ: 19/12/2014 (Resmi Gazetede geç yayımlandığı için son başvuru tarihi değiştirilmiştir.)

BİRİM          BÖLÜM ANABİLİM DALI/PROGRAM DOÇ. YRD.DOÇ. NİTELİKLER
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT İKTİSAT TARİHİ 1    
İKTİSAT TEORİSİ   1 Emeğin etkinlik çözümlemesi üzerine çalışma yapmış olmak.
ULUSLARARASI İLİŞKİLER ULUSLARARASI İLİŞKİLER   1 Türkiye'de kamu diplomasisi üzerine çalışma yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ   1 Bilgisayar Mühendisliği alanında doktora mezunu olmak ve sanal gerçeklik alanında çalışma yapmış olmak.
MİMARLIK FAKÜLTESİ MİMARLIK YAPI BİLGİSİ   1 Sanayi yapılarının mimari özellikleri üzerine çalışma yapmış olmak.
TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ   2** *Türkiye elektrik sektöründe karbondioksit emisyonu üzerine çalışma yapmış olmak.                                                          *Takım tezgahları konusunda çalışma yapmış olmak.
UYGULAMALI BİLİMLER YO BANKACILIK VE FİNANS BANKACILIK VE FİNANS   1 Türk bankacılık sektöründe krediler üzerine çalışma yapmış olmak.
BANKACILIK VE FİNANS BANKACILIK VE FİNANS   1 Banka şube performanslarının ölçülmesi üzerine çalışma yapmış olmak.
BANKACILIK VE FİNANS BANKACILIK VE FİNANS   1 Bankacılık sisteminde risk ve sermaye yeterliliği üzerine çalışma yapmış olmak.
ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK   1 Sivil toplum kuruluşlarında örgüt performansı üzerine çalışma yapmış olmak.
BABAESKİ MYO YÖNETİM VE ORGANİZASYON İŞLETME YÖNETİMİ   1 KOBİ'lerde yönetim bilgi sistemleri üzerine çalışma yapmış olmak.
öğretim üyesi doçent ilan

Facebook Twitter Google Plus
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.