Personel Daire Başkanlığı

Maaş-Personel

       Şube Müdürü

        Rahim ŞAHİN

        Maaş Tahakkuk Şube Müdürlüğü

        0 288 212 96 70 – 1503

        rahimsahin@klu.edu.tr

 

1982 Uzunköprü’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini köy ve ilçede; yükseköğrenimini Kocaeli Üniversitesi Gebze Meslek Yüksekokulu Personel Yönetimi ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünde tamamladı. Memuriyete 2005 yılında Marmara Üniversitesinde Memur kadrosunda başlayıp; 2010 yılında Kırklareli Üniversitesine naklen atanmıştır. 2013 yılından itibaren Kırklareli Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Şube Müdürü kadrosunda görev yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

                                                               

Şef

Huriser KEÇECİ

Maaş Tahakkuk Şube Müdürlüğü

0 288 212 96 70 – 1504

huriser.ozturk@klu.edu.tr

 

 

1986 Tirebolu’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini ilçede; yükseköğrenimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Giresun Meslek Yüksekokulu İşletme Programı ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünde tamamladı. Ayrıca Giresun Üniversitesi Görele Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans öğrencisidir. Memuriyete Ağustos 2009 yılında Kırklareli Üniversitesi Personel Daire Başkanlığında Memur kadrosunda başlamış olup, Haziran 2014 yılından itibaren Personel Daire Başkanlığı Şef kadrosunda görevine devam etmektedir. Medeni durumu evlidir.

 

                                                               

           Bilgisayar İşletmeni

            Emirhan SAĞBİL

            Maaş Tahakkuk Şube Müdürlüğü

            0 288 212 96 70 – 1511

            emirhan.sagbil@klu.edu.tr

 

 

1981 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini sırası ile Kazım Karabekir İlkokulu ve Şener Birsöz Ortaokulu; yükseköğrenimini İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Piyasa Araştırmaları ve Reklamcılık Bölümünde tamamladı. Memuriyete 2013 yılında Kırklareli Üniversitesinde Memur kadrosunda başlayıp; 2015 yılında Bilgisayar İşletmeni kadrosuna atanmıştır. 2015 yılından itibaren Kırklareli Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Maaş-Tahakkuk Şube Müdürlüğü Bilgisayar İşletmeni kadrosunda görev yapmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.