Personel Daire Başkanlığı

16 Ağustos 2015 Tarihli Resmi Gazetede Yayımlanan Öğretim Üyesi İlanı

17/08/2015 09:42:41 - 17/08/2015 09:42:41 - 3038 Okunma

Üniversitemiz birimlerinde açık bulunan ve aşağıda bölümleri/anabilim dalları ile unvan ve koşulları belirtilen kadrolara 2547 sayılı Kanun’un ilgili maddeleri ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerine göre öğretim üyeleri alınacaktır.

Başvurular, ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde aşağıdaki açıklamalar doğrultusunda profesör kadroları için Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına; yardımcı doçent kadroları için ise ilgili Birimlere şahsen yapılacaktır.

Profesör kadrosuna başvuracak adaylar, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının internet sitesindeki formlar menüsünde yer alan Öğretim Üyesi İlan Başvuru Formu ile üç adet fotoğraf, doçentlik belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi,  lisans, yüksek lisans ve doktora diplomalarının fotokopileri, askerlik durum belgesi fotokopisi, özgeçmiş, yayın listesi (başlıca araştırma eseri belirtilecek) ve yayınlarını kapsayan dosyalarını 6 takım dosya halinde ve ayrıca 6 adet CD ortamında vereceklerdir.

Yardımcı doçent kadrosuna başvuracak adaylar, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının internet sitesindeki formlar menüsünde yer alan Öğretim Üyesi İlan Başvuru Formu ile  3 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomalarının fotokopileri, yabancı dil belgesi, askerlik durum belgesi, özgeçmiş, yayın listesiyle bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya halinde ve ayrıca 4 adet CD ortamında vereceklerdir.

Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış olması gereklidir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

 

SON BAŞVURU TARİHİ: 31 AĞUSTOS 2015

 

BİRİM

BÖLÜM

ANABİLİM DALI

Prof.

Yrd. Doç.

NİTELİKLER

Fen Edebiyat Fakültesi

Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları

Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları

 

1

Oğuz Grubu Türk Lehçeleri konusunda çalışma yapmış olmak

Felsefe

Sistematik Felsefe ve Mantık

 

1

Din-Ahlak-Siyaset İlişkisi konusunda çalışma yapmış olmak

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İşletme

Sayısal Yöntemler

1

   

Mimarlık Fakültesi

Mimarlık

Bina Bilgisi

 

1

Erken dönem Osmanlı yapılarında kullanılan taş malzemeler konusunda çalışma yapmış olmak

Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

Bankacılık ve Finans

 

1

   

 

 

öğretim üyesi ilanı

Facebook Twitter Google Plus
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.