Personel Daire Başkanlığı

28/03/2015 Tarihli Resmi Gazetede ve 31/03/2015 Tarihli Posta Gazetesinde Yayımlanan Öğretim Üyesi İlanı

30/03/2015 08:53:21 - 31/03/2015 08:53:21 - 4855 Okunma

Üniversitemiz birimlerinde açık bulunan ve aşağıda bölümleri/anabilim dalları ile unvan ve koşulları belirtilen kadrolara 2547 sayılı Kanun’un ilgili maddeleri ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerine göre öğretim üyeleri alınacaktır.

Başvurular, ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde aşağıdaki açıklamalar doğrultusunda profesör ve doçent kadroları için Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına; yardımcı doçent kadroları için ise ilgili Birimlere şahsen yapılacaktır.

Profesör veya doçent kadrosuna başvuracak adaylar, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının internet sitesindeki formlar menüsünde yer alan Öğretim Üyesi İlan Başvuru Formu ile üç adet fotoğraf, doçentlik belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomalarının fotokopileri, askerlik durum belgesi fotokopisi, özgeçmiş, yayın listesi (başlıca araştırma eseri belirtilecek) ve yayınlarını kapsayan dosyalarını profesör kadrosu için 6 takım dosya halinde ve ayrıca 6 adet CD ortamında; doçent kadrosu için ise 4 takım dosya halinde ve ayrıca 4 adet CD ortamında vereceklerdir.

Yardımcı doçent kadrosuna başvuracak adaylar, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının internet sitesindeki formlar menüsünde yer alan Öğretim Üyesi İlan Başvuru Formu ile 3 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomalarının fotokopileri, yabancı dil belgesi, askerlik durum belgesi, özgeçmiş, yayın listesiyle bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya halinde ve ayrıca 4 adet CD ortamında vereceklerdir.

Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış olması gereklidir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

SON BAŞVURU TARİHİ : 14 NİSAN 2015 ( İlan Posta Gazetesinde  geç yayımlandığı için son başvuru tarihi değiştirilmiştir. )

Birim

Bölüm

Anabilim Dalı

Prof.

Doç.

Yrd.

Doç.

Nitelikler

İktisadi ve İdari

Bilimler Fakültesi

İktisat

İktisat Politikası

 

 

1

İktisat Politikası alanında doktora yapmış olmak.

İşletme

Muhasebe ve Finansman

 

 1

1*

*Muhasebe ve Finansman alanında doktora yapmış olmak.

Mimarlık Fakültesi

Şehir ve Bölge Planlama

Bölge Planlama

1

 

 

 

Şehir Planlama

 

 

1

Şehir Planlama alanında doktora yapmış olmak.

Sağlık

Yüksekokulu

Beslenme ve Diyetetik

 

 

 

1

Beslenme ve Diyetetik alanında doktora yapmış olmak.

Çocuk Gelişimi

 

 

 

1

Çocuk Gelişimi alanında doktora yapmış olmak.

Sosyal Hizmet

 

 

 

1

Sosyal Hizmet alanında doktora yapmış olmak.

 

 

1

Sosyoloji alanında doktora yapmış olmak.

Uygulamalı

Bilimler

Yüksekokulu

Bankacılık ve Finans

 

 

 

1

Bankacılık ve Finans alanında doktora yapmış olmak.

resmi gazete öğretim üyesi

Facebook Twitter Google Plus
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.