Personel Daire Başkanlığı

30 Aralık 2018 Tarihli Öğretim Elemanı İlanının Sınav Sonuçları

01/02/2019 10:19:53 - 04/02/2019 10:19:53 - 5556 Okunma

30 Aralık 2018 tarihinde Resmi Gazete’de ilan edilen Üniversitemiz Birimlerine alınacak Araştırma Görevlisi ve Öğretim Görevlisi kadrolarına ilişkin giriş sınavı "Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" uyarınca yapılmıştır. Nihai değerlendirme sonucunda ilan edilen kadroya atanması uygun bulunan adaylar tabloda belirtilmiş olup, sınav sonuçlarına aşağıdaki linklerden ulaşılabilir.

      Açıktan atanacak adaylar istenen belgelere;  Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı internet sitesi Akademik Personel Şube Müdürlüğü menüsündeki Formlar kısmında yer alan  “Atama İşlemleri İçin İstenilen Formlar” bölümündeki  “Akademik Personel/Açıktan Atanmaya Hak Kazanan Adaylardan İstenen Belgeler Formu”ndan,

     Naklen atanacak adaylar ise;  Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı internet sitesi Akademik Personel Şube Müdürlüğü menüsündeki Formlar kısmında yer alan “Atama İşlemleri İçin İstenilen Formlar” bölümündeki  “Akademik Personel/Naklen Atanma İşlemlerinde İstenen Belgeler Formu”ndan  ulaşabilecektir.

     Kazanan adayın evraklarını en geç 08 Şubat 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar (mesai sonu 17:30) Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

       Adaylara tebligat gönderilmeyecektir. Duyurular tebligat niteliğindedir.

 

1-2 İlan No’lu Fen Edebiyat Fakültesi Giriş Sınavı Sonuçları için TIKLAYINIZ

3-4 İlan No’lu İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Giriş Sınavı Sonuçları için TIKLAYINIZ

5-6-7 No’lu İlahiyat Fakültesi Giriş Sınavı Sonuçları için TIKLAYINIZ

8-9-10-11-12 No’lu Mimarlık Fakültesi Giriş Sınavı Sonuçları için TIKLAYINIZ

13-14-15-16-17-18-19-20 No’lu Mühendislik Fakültesi Giriş Sınavı Sonuçları için TIKLAYINIZ

21-22-23-24-25 No’lu Rektörlük Öğretim Görevlisi Kadroları Giriş Sınavı Sonuçları için TIKLAYINIZ

26 No’lu Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Giriş Sınavı Sonuçları için TIKLAYINIZ

27-28-29-30-31 No’lu Sağlık Yüksekokulu Giriş Sınavı Sonuçları için TIKLAYINIZ

32 No’lu Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Giriş Sınavı Sonuçları için TIKLAYINIZ

33 No’lu Teknoloji Fakültesi Giriş Sınavı Sonuçları için TIKLAYINIZ

34 No’lu Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Giriş Sınavı Sonuçları için TIKLAYINIZ

35 No’lu Yabancı Diller Yüksekokulu Giriş Sınavı Sonuçları için TIKLAYINIZ

36 No’lu Yabancı Diller Yüksekokulu Giriş Sınavı Sonuçları için TIKLAYINIZ

 

İlan Sıra No

Birim

Bölüm

ABD

Unvan

Der.

K.S.

Sonuçlar

1

Fen-Edebiyat Fakültesi

Sosyoloji

Uygulamalı Sosyoloji

Arş.Gör.

5

1

BÜŞRA TURAN (Asil)

BERAT DAĞ (Yedek)

2

Fen-Edebiyat Fakültesi

Batı Dilleri ve Edebiyatları

İngiliz Dili ve Edebiyatı

Arş.Gör.

5

1

KADİR LÜTA (Asil)

ALPER CENGİZ (Yedek)

3

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İktisat

İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat

Arş.Gör.

5

1

EMRE AKUSTA (Asil)

SELİN ALKAN (Yedek)

4

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Yönetim Bilimleri

Arş.Gör.

5

1

OĞUZHAN KOCA (Asil)

YASİN KABATAŞ (Yedek)

5

İlahiyat Fakültesi

İslam Tarihi ve Sanatları

Türk İslam Edebiyatı ve İslam Sanatları (Türk İslam Edebiyatı)

Arş.Gör.

5

1

MUZAFFER KILIÇ Asil)

MERVE GÜNAN (Yedek)

6

İlahiyat Fakültesi

Temel İslam Bilimleri

Arap Dili ve Belagati

Öğr.Gör. (Ders Verecek)

5

1

MUHAMMED EMİN YILDIRIM (Asil)

FATİH YAVAŞ (Yedek)

7

İlahiyat Fakültesi

Temel İslam Bilimleri

Tesfir (Kuran-ı Kerim Okuma ve Kıraat)

Öğr.Gör. (Ders Verecek)

5

1

EYÜP ÖZTÜRK (Asil)

8

Mimarlık Fakültesi

Mimarlık

Bina Bilgisi

Arş.Gör.

4

1

ELİF CEREN TAY (Asil)

DİLARA SENA KILIÇ (Yedek)

9

Mimarlık Fakültesi

Mimarlık

Restorasyon

Arş.Gör.

4

1

PELİN DOĞAN (Asil)

NESLİHAN ERDOĞAN (Yedek)

10

Mimarlık Fakültesi

Mimarlık

Yapı Bilgisi

Arş.Gör.

4

1

NİHANSU BANU ALBAYRAK (Asil)

SIRMA KONUK (Yedek)

11

Mimarlık Fakültesi

Mimarlık

Yapı Bilgisi

Öğr.Gör. (Uyg. Birim)

4

1

BURCU ÜLKER (Asil)

İLKNUR KÜKDAMAR (Yedek)

12

Mimarlık Fakültesi

Şehir ve Bölge Planlama

Şehir Planlama

Arş.Gör.

5

1

GÜLSÜM ECEM YÜKSEL (Asil)

BÜŞRA BEĞEN ( Yedek)

13

Mühendislik Fakültesi

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Arş.Gör.

5

1

NAZLICAN GENGEÇ (Asil)

HİLAL SULTAN DURANOĞLU TUNÇ (Yedek)

14

Mühendislik Fakültesi

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Arş.Gör.

6

1

ABDULKERİM AHMET KAPLAN (Asil)

15

Mühendislik Fakültesi

Endüstri Mühendisliği

Endüstri Mühendisliği

Arş.Gör.

4

1

SEVGİ BİLGİÇ (Asil)

GÜL GÜNDÜZ (Yedek)

16

Mühendislik Fakültesi

Gıda Mühendisliği

Gıda Mühendisliği

Arş.Gör.

4

1

HAYRİYE GÖKNUR AĞCA (Asil)

MURAT YANAT (Yedek)

17

Mühendislik Fakültesi

İnşaat Mühendisliği

İnşaat Mühendisliği

Arş.Gör.

6

1

YASİN DUYSAK (Asil)

MÜCAHİT ÇAM (Yedek)

18

Mühendislik Fakültesi

Makine Mühendisliği

Makine Mühendisliği

Arş.Gör.

5

1

PAŞA YAMAN (Asil)

TAYFUN MUTLU (Yedek)

19

Mühendislik Fakültesi

Makine Mühendisliği

Makine Mühendisliği

Öğr.Gör. (Uyg. Birim)

5

1

HATİCE YAKUT PEKTÜRK (Asil)

20

Mühendislik Fakültesi

Yazılım Mühendisliği

Yazılım Mühendisliği

Arş.Gör.

5

1

AYŞE AKPINAR (Asil)

SAKİ BUĞRA SEVİNDİR (Yedek)

21

Rektörlük

Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

-

Öğr.Gör. (Uyg. Birim)

5

1

HAKAN UYSAL (Asil)

TAİBE KULAKSIZ (Yedek)

22

Rektörlük

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi

-

Öğr.Gör. (Uyg. Birim)

5

1

NURULLAH KARACA (Asil)

23

Rektörlük

Kalite Birimi

-

Öğr.Gör. (Uyg. Birim)

5

1

HÜLYA YILMAZ (Asil)

24

Rektörlük

Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

-

Öğr.Gör. (Uyg. Birim)

5

1

ÇİĞDEM OVACI BEJİ (Asil)

25

Rektörlük

Dijital Dönüşüm Ofisi

-

Öğr.Gör. (Uyg. Birim)

5

1

SINAVDA BAŞARILI ADAY BULUNMAMAKTADIR.

26

Sağlık Hizmetleri MYO

Yönetim ve Organizasyon

Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Öğr.Gör. (Ders Verecek)

5

1

SELÇUK TÜRK (Asil)

SIDIKA ECE YILMAZ (Yedek)

27

Sağlık Yüksekokulu

Ebelik

Ebelik

Arş.Gör.

5

1

ÖZGE YILMAZ (Asil)

CANDAN DOĞAN (Yedek)

28

Sağlık Yüksekokulu

Ebelik

Ebelik

Arş.Gör.

6

1

ZELİHA ELKAN KİYAT (Asil)

BÜŞRA ERTAŞ (Yedek)

29

Sağlık Yüksekokulu

Hemşirelik

Hemşirelik

Arş.Gör.

5

1

SEVİM MERAL FERATOĞLU (Asil)

GÜLBAHAR ÇELİK (Yedek)

30

Sağlık Yüksekokulu

Sağlık Yönetimi

Sağlık Yönetimi

Arş.Gör.

6

1

FATMA YÜKSELİR (Asil)

HAVVANA KIYICI (Yedek)

31

Sağlık Yüksekokulu

Sağlık Yönetimi

Sağlık Yönetimi

Arş.Gör.

5

1

DEMET TOPAL KOÇ (Asil)

DOLUNAY ÖZLEM KİLİT (Yedek)

32

Sosyal Bilimler MYO

Görsel-İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı

Basım ve Yayın Teknolojileri

Öğr.Gör. (Ders Verecek)

6

1

HALUK KESKİN (Asil)

SELİME GÜMÜŞ (Yedek)

33

Teknoloji Fakültesi

Mekatronik Mühendisliği

Mekatronik Mühendisliği

Arş.Gör.

5

1

PINAR UZUN (Asil)

İREM SAYIN (Yedek)

34

Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

Uluslararası Ticaret ve Lojistik

Uluslararası Ticaret ve Lojistik

Arş.Gör.

6

1

RAMAZAN BÜRCÜ (Asil)

ESRA ŞAHİNOĞLU (Yedek)

35

Yabancı Diller Yüksekokulu

Yabancı Diller

Yabancı Diller

Öğr.Gör. (Ders Verecek)

5

1

NİL MÜMİNE TEKİN (Asil)

VAHAP SÜMER ÖZSÜER (Yedek)

36

Yabancı Diller Yüksekokulu

Yabancı Diller

Yabancı Diller

Öğr.Gör. (Ders Verecek)

5

1

SINAVDA BAŞARILI ADAY BULUNMAMAKTADIR.

30 Aralık 2018 Tarihli Öğretim Elemanı İlanının Sınav Sonuçları

Facebook Twitter Google Plus
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.